2.000 Kilometer fietsen voor Giro 555
Bart Nelissen start op zaterdag 1 oktober met een bijzondere fietstocht. Van zaterdag 1 tot en met dinsdag 11 oktober (m.u.v. maandag 3 oktober) gaat Bart elke dag vanuit zijn woonplaats Sittard naar Den Bosch en retour fietsen. Fietsen voor de slachtoffers in de Hoorn van Afrika.
“Ik wil een ware uitdaging aangaan door 10 keer 200 km te gaan fietsen”. Aldus Bart. ‘Iedereen kan trouwens meefietsen, al is het maar 10 kilometer!’
Bart wil met deze fietsactie en de verkoop van een speciaal wielershirt aandacht vragen voor de actie van de Samenwerkende Hulporganisaties en uiteraard geld ophalen voor de slachtoffers in de Hoorn van Afrika.
Het actieteam van de Samenwerkende Hulporganisaties, kijkt met veel bewondering uit naar 1 oktober. We wensen Bart enorm veel succes.
Steunt u Bart in deze missie? Kijk voor meer informatie op www.redbooks.nl of volg Bart via http://twitter.com/NelissenBart
Nieuwsoverzicht