
Turkije en Syrië worden opgeschrikt door meerdere zware aardbevingen. De ravage is enorm, 2,7 miljoen mensen raken in een klap dakloos, tienduizenden mensen raken gewond en meer dan 50.000 mensen komen om het leven.
foto: Arie Kievit
Op 6 gebruari 2023 werden Turkije en Syrië getroffen door een zware aardbeving. De schade? Enorm. Gebouwen zijn ingestort, vele tienduizenden mensen raakten gewond en het dodental liep op tot meer dan 50.000 mensen. In 1,5 jaar tijd na de verwoestende aardbeving in Turkije en Syrië is er al veel hulp verleend, en de hulp met de Giro555-opbrengst loopt momenteel nog volop door, tot maart 2025. Volg deze interactieve tijdlijn om te zien hoe Giro555-geld wordt omgezet in concrete hulp.
Bij uitzonderlijke rampen slaan de 10 samenwerkende hulporganisaties de handen ineen onder de naam Giro555. Zij vragen heel Nederland zich aan te sluiten om geld in te zamelen voor hulp aan slachtoffers. Want samen redden we meer levens. Meer informatie