Help slachtoffers
aardbeving

Aardbeving Turkije en Syrie 2023

Turkije en Syrië zijn getroffen door meerdere zware aardbevingen en naschokken. De schade is enorm: gebouwen zijn ingestort, vele tienduizenden mensen zijn gewond en het dodental is inmiddels opgelopen tot meer dan 36.000 mensen. Veel mensen zitten, vanwege instortingsgevaar, onbeschermd in de ijzige kou. 

Geef nu

Er is dringend hulp nodig. De organisaties achter Giro555 slaan daarom de handen ineen en roepen heel Nederland op om in actie te komen voor de mensen in Turkije en Syrië. Het gironummer 555 is per direct geopend voor de slachtoffers in Turkije en Syrië.

Het rampgebied
Wereldkaart
Volgens officiële cijfers gerapporteerd door de Verenigde Naties

De samenwerkende hulporganisaties achter Giro555:

Bij uitzonderlijke rampen slaan de 11 samenwerkende hulporganisaties de handen ineen onder de naam Giro555. Zij vragen heel Nederland zich aan te sluiten om geld in te zamelen voor hulp aan slachtoffers. Want samen redden we meer levens. Meer informatie

Blijf op de hoogte

Word een paar keer per jaar bijgepraat over de resultaten van de hulp. En ontvang als eerste een alert wanneer er een Giro555-actie start.